Hakkımızda

OAC İklimlendirme OAC İklimlendirme OAC İklimlendirme

1978'den bugüne...

Sektörde öncü firma       

1978'den bugüne...

Sektörde öncü firma       

1978'den bugüne...

Sektörde öncü firma       

OAC İklimlendirme A.Ş.

Firmamız; 1978 yılında, Isıtma-Soğutma Sektöründe Satış-Satış sonrası hizmetler alanında hizmet vermek amacı ile şahıs firması olarak kurulmuştur. Ticari ve Sanayi buzdolapları –Soğuk hava depoları – tesisleri yapan Firmamız, Sektörün duayenlerinden olan kurucularının kararı ile ülkemizde yeni başlanan klima pazarına da girmiştir. 1991 yılına kadar İmalat – Bayilik ve Servislik alanlarında faaliyet göstermiş, enerji tasarrufu alanında yaptığı araştırmalar sonucunda hava perdeleri alanındaki boşluğu doldurmak amacı ile ithalat ve ihracat ağırlıklı çalışma kararı almıştır. Bu karara istinaden 1991 yılında yeni bir yapılanma ile Ltd. Firma unvanını almış Özfrigoteknik Soğutma Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. 09.01.2014 tarihinden itibaren OAC İKLİMLENDİRME A.Ş. olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız; Ülkemizde 3 model hava perdesi ile girdiği pazarda, stoklu çalışan ilk hava perdesi mümessili olmuştur. Bugün 100 ü aşkın hava perdesi modeli olan Olefini SA. Firmasının Türkiye ve Türkiye Cumhuriyetleri Mümessilliğine devam etmektedir.

Firmamız; Hava perdesi kullanıcılarının takdirini ve güvenini kazanmış, satış ve satış sonrası hizmetler anlamında da sektörün öncüsü olmuştur. Hava perdesinin tanıtılması – Sanayi Bakanlığı Tüketici ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğünce ilk defa GARANTİ belgesinin alınması, ülkemizde hava perdesinin sektör olması, kriterlerinin oluşturulması, bayi ve servis ağının kurulması, müşterilerin hava perdesi hakkında yeterli bilgiye sahip olması yönünde çalışmaları ile hep önde olmayı sürdürmüştür. Uzun vadeli ve Müşteri odaklı çalışmaların sonucunda; Genel-Ticari – Endüstriyel alanlarda binlerce değerli Kurumsal ve Bireysel Müşterilerimizin bulunması bizleri hep daha iyiyi yapmaya zorunlu kılmaktadır.Firmamıza son yıllarda gelen yoğun talep ve istekler değerlendirilerek, 2008 yılında yenilenme programı kapsamında ürün yelpazemiz genişletilmiştir. Yeni ürün yelpazemizde OLEFINI Klima, AERIAL Nem alma, Fral Nem alma, OLEFINI Nem alma, OLEFINI Nem verme cihazları bulunmaktadır. İlk kez Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri ISK-SODEX 2008 Fuarında Müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz OLEFINI Klima, AERIAL Nem alma, OLEFINI Nem alma, OLEFINI Nem verme cihazlarımız büyük ilgi görmüştür.Çalışanlarımız – Bayilerimiz – Servislerimiz ve Kullanıcılarımız ile büyük bir aile olmanın mutluluğu en büyük kazancımız olmuştur. Sizlere karşı olan sorumluluk ve hizmetlerimiz dün olduğu gibi bugün ve gelecekte de; şirketimize ait 3000 m² kapalı alanda Merkez ve Merkeze bağlı olarak Antalya Bölge Müdürlüğümüz onlarca bayi ve servislerimiz ile artarak devam edecektir.